by

Garážové brány – vstupná brána k vám domov

Rozhodli ste sa svojmu štvorkolesovému miláčikovi dopriať vlastnú strechu nad hlavou? Rovnako ako plánovanie projektu garáže si zaslúži čas a dôkladné rozmyslenie – či bude stáť samostatne alebo bude súčasťou vášho rodinného domu, aj výber garážovej brány si zaslúži čas na premyslenie a správny výber. Kvalitné garážové brány ponúkajú široké možnosti. Na trhu je v súčasnosti k dispozícii veľký výber brán. Pozrite si zopár užitočných tipov, ako si vybrať správnu bránu do vašej garáže. Na trhu sa stretnete s niekoľkými typmi brán. Sekčné garážové brány sa zasúvajú pod strop. Svoje uplatnenie nájdu vo väčšine garáži. Je to proste klasika.

Aký typ brány sa hodí do vašej garáže?

Moderné garážové brány
Farebné prevedenie garážových brán

Posuvné garážové brány sa hodia do priestorov s nízkym stropom alebo do garáži, z ktorých je priamy vstup do domu. Rolovacie brány sa zrolujú do takzvaného boxu a tým šetria miesto pod stropom. V ponuke sú aj takzvané dvojkrídlové brány, ktoré sa hodia do garáži, pri ktorých chce majiteľ zachovať tradičný vzhľad. 

Kvalita rozhoduje

Pri kúpe garážovej brány je treba dať veľký dôraz na kvalitu. Predsa len je to investícia na niekoľko desiatok rokov. Pri kúpe brán je potrebné vyberať z ponuky renomovaných výrobcov. Na internete nájdete často aj ponuky veľmi nekvalitných a dokonca aj nebezpečných výrobkov, poväčšine zo zahraničia. Preto hľadajte overeného predajcu, ktorý vám navyše môže vytvoriť garážovú bránu aj na mieru. Pri kúpe brány do garáže si postrážte aj záruku a montáž. Lebo len s kvalitnou a profesionálnou montážou garážovej brány, si môžete uplatniť záruku.

Nechajte to na profesionálov

Negooglite garážové brány na internete, nechajte si poradiť od odborníkov. Poradia vám s výberom materiálu, či je lepšie drevo alebo oceľ, prezradia aká tepelná izolácia brány by bola vhodná práve vo vašom prípade, aj to, ako jednoducho viete svoju garážovú bránu ovládať aj na diaľku. Nájdete ich na stránke https://www.garaz-brana.sk/.