by

Jak vybrat vhodný restaurační systém?

Provozování restaurace může být občas náročné. Čím jednodušší restaurace k provozu bude, tím to bude pro vás lepší. Pokud chcete, aby váš provoz fungoval bez problémů a vy si tak usnadnili práci, restaurační systém by vám prostě neměl chybět. K výběru tohoto systému bychom měli přistupovat specificky a v neposlední řadě si také vybrat z více možností, které nabízí. Jaké to jsou se dozvíte v následujícím článku.

Co vám v případě restauračního systému usnadní práci?

Tak, jako ve všech sférách podnikání, i v případě podnikání v gastro provozu platí, že pokud nemáte funkční systém k prodeji, bude se vám podnikat jen opravdu těžko. Z toho důvodu by neměl restaurační systém chybět ani ve vašem provozu. Mezi jeho nedílné součásti patří několik věcí, které vám mají podnikání usnadnit. Jedná se například o: Platební terminál – ten může fungovat ve formě tabletu nebo počítače a jeho hlavním cílem je usnadnit placení jak vám, tak zákazníkům. Při jeho výběru je důležité zajistit, abyste mohli při placení přijímat co nejvíce metod. Jedná se například o platební metodu placení kreditní nebo debetní kartou, platbou bezkontaktně nebo třeba i platba dárkovou kartou. Výhodou je, že platební terminál má v sobě zabudovanou i tiskárnu, díky které účtenky vytisknete jednodušeji. 

Palffy restaurant - Gastronómia - Palace Art hotel Pezinok

Kuchyňská tiskárna – tu zase ocení hlavně vaši kuchaři, jelikož získají okamžitý přehled o objednávce, kterou jste právě se zákazníkem realizovali. Výhodou je, že se tato objednávka i rovnou vytiskne. V případě objednávek psaných rukou se může stát, že se obsluha přepíše nebo jednoduše tento lístek ztratí. Pokud však bude fungovat kuchyňská tiskárna a bude ve spojení kuchyně s částí, kde se realizují objednávky, vzniku takových chyb se zamezí. Možností je také kuchyňský displej. Rozdíl mezi tiskárnou a displejem je v tom, že v případě displeje se objednávka pouze zobrazí, nebude se automaticky tisknout. Aplikace pro poslíčka – patříte-li mezi provozy, které také realizují i ​​rozvoz jídel, bude to pro vás výborným řešením. Kurýrovi se bude snazší objednávky obsluhovat i na dálku, což ušetří čas jak vám, tak i jemu. V případě restauračního systému existuje mnoho vychytávek, které vám usnadní fungování. Pokud se o nich chcete dozvědět více, přečtěte si o nich na stránce http://www.ikelp.cz/. Dopřejte si i vy funkční provoz!