by

Málo miesta v byte? Odpoveďou sú sklápacie postele

Tiež si lámete hlavu ako sa do toho jednoizbového bytu zmestí celá rodina, kde budete spať ? A kde sa budú hrať deti? Veď tam predsa nie je miesto. Ale pozor, treba myslieť o krok vpred a zabezpečiť si sklápacie postele. Je to vynález, ktorý uľahčil život mnohým domácnostiam. Pritom je to tak jednoduché a praktické riešenie, ktoré za vás vyrieši mnoho problémov. Čo to teda sklápacia posteľ je? Už ste o nej vo svojom živote počuli? Poďme sa teda na ne spolu pozrieť.

Sklápacie postele v každej miestnosti vášho domu

Sklápacie postele pre deti aj dospelých
Plnohodnotný spánok na sklápacej posteli

Najskôr si objasnime čo to sklápacie postele vlastne sú. Sú to obyčajné postele, na ktorých sa dá plnohodnotne stráviť noc, sú veľmi pohodlné. Je to posteľ, ktorú v noci vyklopíte a cez deň zasa vrátili do držiaka, ktorý je umiestnený niekde na stene. Čiže v noci sa na sklápacích posteliach vyspíte a cez deň ani neviete, že v danej izbe posteľ máte, pretože sklápacie postele vyzerajú v zatvorenom stave ako nejaká polica alebo skriňa. Takže dokonale šetria váš priestor. Tam kde v noci je posteľ, cez deň to môže byť miesto, kde sa deti hrajú. Jednoducho sklápacie postele sú úplne ideálnym riešením pre všetky malé priestory. Alebo si sklápacie postele môžete dať do detskej izby ako alternatívu na spanie pre kamarátov, ktorí prišli cez víkend  k vám prenocovať. Sklápacie postele si môžete vlastne umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti vo vašom dome či byte. Pretože , ako už bolo spomenuté, v zloženom stave pôsobia naozaj veľmi nenápadne a zaberajú minimálny priestor. Jedinou podmienkou pri sklápacích posteliach však je, že treba, aby pri rozložení mali dostatočný priestor okolo seba. Mechanizmy sú pomerne silné a veľmi dobré konštruované. Preto sa na sklápacích posteliach vôbec nebojte spať, sú naozaj silné.

Jednolôžkové aj dvojlôžkové sklápacie postele

Sklápacie postele sa vyrábajú v rôznych farbách, štýloch a typoch. Či už potrebujete jednolôžkovú alebo manželskú sklápaciu posteľ, máte na výber. Sklápacie postele sú výborným riešením aj na chatu, či do ubytovacích zariadení. Sú pohodlné a ušetria miesto, ktoré je potrebné využiť na niečo iné. Preto, ak nemáte dosť miesta, určite siahnite po sklápacích posteliach.

Širokú ponuku nájdete na https://www.sconto.sk/.