by

Nemáte ešte vstavanú skriňu? Je potrebné to zmeniť!

Dnes predstavujú vstavané skrine na mieru naozaj podstatnú časť v našich domácnostiach. Je to niečo, čo je už ako samozrejmosť vlastniť. V súčasnosti sa vstavaná skriňa vyskytuje skoro v každej jednej domácnosti, pretože je to kus nábytku, ktorý dobre vyzerá a perfektne zapadá do akejkoľvek miestnosti v byte či v dome. Vstavané skrine na mieru sú navrhované tak, aby boli presne podľa predstáv klienta. Vstavané skrine na mieru patria k obľúbeným najmä kvôli tomu, že zákazník má predstavu o tom, ako by mala skriňa vyzerať. V tomto prípade sa jednoducho stačí dohodnúť s odborníkom, ktorý dane vstavané skrine na mieru navrhuje a následne vám ich príde skonštruovať.

Dizajn, prevedenie a farebné kombinácie podľa vášho návrhu!

Vstavané skrine na mieru a ich dizajn
Prevedenie vstavaných skríň na mieru

Vstavané skrine na mieru sú jednoducho zhmotnením toho, ako si skriňu predstavujete. Dopredu si však premyslite to, kde skriňu chcete umiestniť. V tomto prípade následne príde odborník, ktorý vám stenu zmeria a môžete sa spolu pustiť do premýšľania o tom, ako bude vstavaná skriňa vyzerať. Odborník vám tak bude vedieť na mieste poradiť a povedať to, aká vstavaná skriňa je možná na danom mieste. Azda každý jeden pracovník, ktorý navrhuje vstavané skrine na mieru vám ukáže vzorky jednotlivých farieb alebo materiálov, z ktorých si môžete vybrať farebné prevedenie alebo štruktúru materiálu, z ktorého môžu byť vstavané skrine na mieru vyrobené. 

Police, šuplíky alebo vešiaky? 

Vstavané skrine na mieru sú pre klientov mimoriadne obľúbené najmä kvôli priestoru na zavesenia oblečenia. V tomto prípade si mnohí vstavané skrine na mieru volia najmä kvôli tejto možnosti. Pokiaľ je vstavaná skriňa umiestnená v detskej izbe alebo v spálni, je tvorená viac menej policami alebo šuplíkmi napríklad na spodné prádlo. V tomto prípade je však zaručene jedno čo zvolíte, pretože vstavané skrine na mieru ponúkajú pre svojho majiteľa naozaj dostatočné množstvo úložného priestoru. Pokiaľ uvažujete nad tým, že si zadovážite vstavanú skriňu, určite by ste mali navštíviť internetovú stránku https://www.rolkom.sk/, kde nájdete naozaj množstvo zaujímavých skríň. V prípade, že potrebujete inšpiráciu nato, ako by mohla vstavaná skriňa vyzerať, tak svoju vysnívanú vstavanú skriňu určite nájdete.