by

Chcete do svojho portfólia pridať 3D vizualizácie?

Ak radi fotíte, prípadne rozbiehate svoju kariéru fotografa, a chcete do svojej ponuky zaradiť aj možnosť 3D zobrazení priestorov, či prírody alebo jednoducho 3D vizualizácie, musíte si zabezpečiť na to vhodnú techniku, napríklad spoločnosť matterport, vám umožní vytvárať takéto 3D snímky. Ak sa chcete dozvedieť ako takéto vymoženosti od spoločnosti matterport fungujú, určite pokračujte v čítaní tohto článku, kde vám to jednoducho a zrozumiteľne priblížime prečo je dobré začať rozmýšľať o 3D vizualizáciach. Doba sa pohybuje stále dopredu a ak chcete byť lepší ako ostatní, je potrebné byť o krok dopredu, prípadne využívať inovácie, či napredovať rýchlejšie ako vaša konkurencia.

Prečo zaradiť do svojho portfólia aj 3D vizualizácie?

Matteport a jeho portfólio
Matteport a 3D vizualizácie

Tým, že ide doba dopredu, je potrebné aby ste sa teda vyvíjali aj vy, pretože zákazníci vyžadujú čoraz viac. Napríklad keď si zoberieme realitné kancelárie, pomaličky od fotografov začínajú vyžadovať 3D fotografie bytov, či domov na predaj. A prečo? Jednoducho vedia zákazníka osloviť viac, 3D fotografia dokáže zákazníkovi ponúknuť niečo navyše, vie si byt alebo rodinný dom lepšie predstaviť, teda ho vie lepšie očariť, a teda skôr ho pôjde pozrieť a je vyššia pravdepodobnosť, že si ho aj kúpi. K tomu aby ste mohli nafotiť 3D vizualizáciu budete potrebovať výrobky od spoločnosti matterport a ešte sa s takýmito zariadeniami budete musieť naučiť pracovať.

Je ťažké pracovať s výrobkami od spoločnosti  matterport?

Na otázku, či je práca s výrobkami od spoločnosti matterport náročná alebo nie neexistuje odpoveď, pretože je to veľmi individuálne, niekomu takéto fotografovanie vyhovuje, iným zas vyhovovať nemusí a dokonca sa im tento spôsob zachytávanie reality,  nikdy nebude zdať byť dobrá. Ak to však chcete vyskúšať, určite vám odporúčame, aby ste navštívili internetové stránky spoločnosti  https://fotime360.sk/, kde nájdete veľké množstvo zaujímavých informácii a takisto aj priamo výrobky od kvalitnej spoločnosti. Nezabúdajte, že všetky komponenty, ktoré potrebujete k zachyteniu 3D fotografie musia byť kvalitné, pretože iba s kvalitnou technikou bude vaša práca kvalitná a padne na úrodnú pôdu. V prípade, že vám 3D fotografia robí problém a máte kúpenú kvalitnú techniku, odporúčame vám obrátiť sa na odborníkov, ktorí vám určite radi poradia.