by

Čo potrebujete vedieť, ak si chcete požičať auto v požičovni áut v Bratislave?

Kúpa nového auta nie je lacnou záležitosťou. Nehovoriac o nákladoch, ktoré stoja jeho prevádzku, ako sú pravidelné servisné prehliadky, výmena pneumatík, dialničná známka, havarijné poistenie a opravy v prípade poruchy. Avšak aj samotné ceny pohonných hmôt vedia poriadne zaťažiť rodinný rozpočet. Ak nevlastníte auto, nemusíte sa vzdávať výletov, či dovoleniek, stačí si auto zapožičať v požičovni. V každom veľkom meste na Slovensku fungujú požičovne áut. Prenajať auto si môžete v  požičovni áut v Bratislave, Košiciach, Žiline, Banskej Bystrici, ale aj v iných krajských či okresných mestách. Požičovňa áut Bratislava ponúka mnoho výhod, ktoré klienti ocenia.

Ako sa dá urobiť rezervácia auta?

Požičovňa áut Bratislava a jej cenník
Vozidlá v požičovni áut Bratislava

Ak ste si ešte nikdy auto z požičovne áut v Bratislave nepožičali, nemusíte mať žiadne obavy. Tieto služby fungujú vo veľkých mestách veľmi dobre a sú maximálne využívané. Možno už máte nejaké skúsenosti napríklad z dovolenky. Snáď v každej dovolenkovej destinácii je k dispozícii služba prenájmu auta. Dovolenkári tak nie sú odkázaní zotrvať na jednom mieste, ale môžu spoznávať blízke okolie a kúpať sa každý deň na inej pláži. Základnou podmienkou na požičanie auta je vlastniť platný vodičský preukaz. Potom už stačí kontaktovať spoľahlivú požičovňu áut v Bratislave. Niektoré autopožičovne ponúkajú veľmi pohodlnú možnosť elektronickej rezervácie. Stačí na internetovej stránke svojej obľúbenej požičovni áut v Bratislave urobiť rezerváciu vyplnením zaslaného rezervačného formulára, kde si vyberiete konkrétny typ vozidla, dátum, a čas, na ktorý požadujete auto požičať.  Následne obdržíte faktúru na úhradu zálohy, alebo plnej sumy. Úhrada zálohy sa zvykne vyžadovať na začiatku prenájmu vozidla.

Dôležité je prečítať si všeobecné obchodné podmienky

Objednávka sa dá uskutočniť aj telefonicky, alebo e-mailom, záleží na vašich preferenciách. V takomto prípade dostanete od prenajímateľa cenovú ponuku. Veľmi dôležité je, aby ste boli oboznámený so všeobecnými obchodnými podmienkami, kde sa dočítate všetky dôležité informácie, týkajúce sa prenájmu vozidla. Dôležitá je informácia o tom, čo všetko zahŕňa cena nájomného. Nájomca je vždy zodpovedný za škody, ktoré spôsobil nebezpečným riadením, aj za poškodenia, ktoré spôsobil na interiéri vozidla. Pri preberaní vozidla dostanete preberací protokol a ostatné doklady týkajúce sa prenájmu. Potom si už môžete vychutnávať výhody cestovania autom a bezpečne vyštartovať na vašu plánovanú cestu.

Spoľahlivú požičovňu áut v Bratislave nájdete na www.readycar.sk