by

Letná dovolenka na poslednú chvíľu? Skúste Oman na last minute

Už vás nebavia letné horúčavy v meste? Užili by ste si ich radšej pri mori so svojou rodinou či priateľmi? Letné dovolenky bývajú spravidla na začiatku leta naozaj predražené, preto si mnoho z nás necháva výber letnej dovolenky na poslednú chvíľu. Ak si však neviete poradiť s výberom a chceli by ste cestovať do novej, menej tradičnej krajiny, máme pre vás skvelý tip. Oman last minute určite neoľutujete. Omán je zaujímavá arabská krajina s bohatou históriou a lákavou kultúrou. Poďte sa spolu s nami pozrieť, čo všetko ponúka.Kde je Omán a čo všetko v ňom môžete vidieť?

 

Oman last minute je pre mňa najlepšou voľbou
Pohoda na Omane

Voľbu Omanu na last minute určite neoľutujete. Táto krajina sa nachádza v juhozápadnej Ázii a v súčasnosti láka stále viac a viac návštevníkov. Ak hľadáte krajinu, v ktorej sa skĺbi nádherná horská príroda, nezabudnuteľné potápanie a zaujímavá kultúra, Oman last minute bude pre vás tou správnou voľbou. Pravdepodobne pristanete v hlavnom meste Maskat, odkiaľ vás autobus vezme priamo do vášho hotela. Tu si môžete začať užívať svoju dovolenku. Omán je známy nádherným podmorským svetom a mnoho turistov láka práve vďaka tomu. Pri troche šťastia môžete spozorovať aj delfíny. Ak ste milovníkmi rôznorodej architektúry, Oman last minute určite odporučíte všetkým známym. Ománske mestá sú známe svojou architektúrou typickou pre arabský svet. V preplnených a rušných mestách nájdete mnoho mešít, v ktorých domáci obyvatelia niekoľkokrát denne vykonávajú náboženské rituály. Ich kultúra je naozaj fascinujúca a lákavá.Ako hlboko siahnuť do vrecka pri voľbe Omanu na last minute?


Ak vás láka navštíviť túto zaujímavú krajinu, určite si pred cestou o nej naštudujte oveľa viac. Bola by škoda navštíviť Omán a nevedieť, čo všetko je možné v ňom objaviť. Hotely v Ománe sú väčšinou stavané ako obrovské komplexy, ktoré ubytujú veľké množstvo ľudí. Služby v hoteloch sú naozaj kvalitné a dostanete v nich všetko, na čo si len spomeniete. Oman last minute vás môže vyjsť už od 1000 € na osobu. Pri výbere si však dajte pozor na to, či sú v cene zahrnuté all inclusive služby.

Chcete zažiť dovolenku podľa vašich vlastných predstáv? Nechajte sa inšpirovať a vyskúšajte Oman last minute. Kliknite na stránku www.zajazdy-lastminute.sk a vychutnajte si dokonalý relax pri mori.